it’s the end of the world…

Notoryczna po swojemu gotuje się na koniec świata, którego symptomy wpełzają do jej rzeczywistości ze wszystkich możliwych stron.

Jeden z najlepszejszych kolegów Notoczynej poszedł do dentysty pierwszy raz od siedmiu lat. Mieliśmy taki pakt, że jak już przełamiemy ten irracjonalny strach, to pójdziemy sobie razem. Całe studia z sukcesem omijaliśmy ten temat, zdrowo zaniedbując nasze jamy ustne (zdrowo, bo szczotkowaliśmy je każdego dnia z iście podziwu godną pasją), ale nastąpił koniec świata i sytuacja zmusiła kolegę do złamania paktu. (Ironicznie okazało się, że prócz jednej szybkiej plombki kolega ma nienaganny stan uzębienia i pięknie wyrosłe ósemk. Założę się, że kiedy ja zawitam do białego gabinetu, wyrok nie będzie tak łaskawy)

M. zepsuł sobie pada. A potem zepsuł sobie drugiego pada. I jeszcze na koniec zepsuł sobie jakiś ultra ważny kabel do xboxa. Battlefield 3 stoi pod znakiem zapytania.

Skończyła się Plotkara… którą okazał się być Dan. WTF?! i co się dzieje z tym światem?! Ten serial i jego popularność to jedna wielka zagadka (u, pomysł na noteczkę:D) ale jeszcze dziwniej pomyśleć, że to już koniec. Na co teraz będą czekać amerykańskie małolaty?

I na sam koniec, pociąg Notorycznej był bardzo na czas i nawet ogrzewanie było w odpowiedniej temperaturze (ani nie piździało jak zwykle, ani nie grzało karaibsko, jak się czasem zdarza w tych starych modelach pociągu. A kibel nie był oblodzony!).

Tak więc panie i panowie, może coś będzie.

I tutaj Notoryczna postanowiła wezwać do pewnego postulatu. Jakoś zwykle tego typu akcje przeprowadza się na nowy rok, ale ponieważ ten zawsze pojawia się znowu, okazja nie jest tak podniosła i wielu ludzi odpuszcza wszelkie postanowienia z tą datą powiązane. Z końcem świata nie jest tak łatwo. W końcu z taką okazją nie ma się do czynienia zbyt często. Jeśli więc okaże się (zupełnym, najzupełniejszym przypadkiem), że końca świata jednak nie będzie, to może tak czy inaczej wciśniemy sobie jedno wielkie escape, wymazując wszystkie niefajności tego życia, które było i po prostu wskoczymy sobie w nasze najbardziej wymarzone wcielenie? (tak-tak, właśnie skończyłam czytać Atlas Chmur i tego typu przemyślenia są u mnie on the table)

Taka okazja za szybko się nie powtórzy. Jeśli jutro nie będzie końca świata, pojutrze można zacząć zupełnie nowe życie. A nawet jeśli już odwagi i/lub sił na zupełnie nowe zabraknie, to może chociaż spróbować przestać tkwić w tym co było- przecież to koniec świata, przeszłość zostaje zniszczona/wymazana/zapomniana, i przychodzi miejsce na świt świata nowego.

To teraz misja pierwsza- przeżyć jutrzejszy dzień. Kaski z aluminium, blokujące naparstki i pozytywne myśli zwarte i gotowe. A żeby wszystko płynęło przy dobrej nucie, poznajcie

Super plejlistę na koniec świata.

Miejsce 5
Imagine Dragons, Radioactive

„I’m waking up to ash and dust
I wipe my brow and sweat my rust
I’m breathing in the chemicals

I’m breaking in and shaping up
Then checking out on the prison bus
This is it the apocalypse”

Miejsce 4
Ingrid Michaelson, End of the world

„When the moon breaks up and the tide goes out of control
Will you find me in the water and swim me to the stars

At the end of
At the end of the world
Will you find me?
Will you find me?
At the end of
At the end of the world
Will you find me?
So that we can go together
Together…”

Miejsce 3
Editors, No sound but the wind

„We walk through the ash, 
And the charred remains of our country 
Keep an eye on my back, son 
I’ll keep an eye on the road 

Help me to carry the fire 
We will keep it alight together 
Help me to carry the fire 
This road cant go on forever”

Reklamy

2 myśli w temacie “it’s the end of the world…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s