Wkurza Cię małżonek? Otruj go winem. (film Ciało [2012])

body snatching

Ale widziałam dobry film wczoraj!! Normalnie taki superowy, że musicie zobaczyć też i ochać i achać w moim towarzystwie.

Film nazywa się Ciało. Przedstawiciel gatunku mroczny thriller. Posłuchajcie tylko tej fabuły.

Pan laborant, znudzony starzejącą się żoną, marząc o lepszym życiu u boku kochanki, postanawia sobie ni mniej ni więcej, jak zamordować żonę, zatruwając jej winko. Rozwód byłby zbyt prosty, pan i kochanka straciliby całe ogromne morze pieniędzy, które żona ze sobą do związku sprowadziła. Plan idzie jak po maśle, kobiecina dostaje ataku serca, pan i kochanka mają wolną rękę jeszcze tego samego wieczoru. Do czasu, kiedy okazuje się, że z miejskiej kostnicy znika trup niefortunnej małżonki. Okoliczności są bardzo tajemnicze. Stróż stacjonujący na miejscu przestraszył się czegoś tak bardzo, że uciekał przez las jakby sam diabeł dyszał mu na kark. Przerażony wybiega na ulicę, gdzie oczywiście potrąca go samochód. Pan zdradzający mąż zostaje wezwany do kostnicy, by pomóc policji w rozwikłaniu sprawy…

Reszta musi zostać tajemnicą, choć chce Wam powiedzieć tak bardzo-bardzo. Po prostu, fabuła jest prześwietna. Film jest jak Narnia- wchodzisz i minie sporo czasu niż sam wyjdziesz, bo tak Cię wciągnie. Rozwikłanie sprawy jest nieziemskie, niesłychane, zaskakujące i przemyślane. Człowiek robi wielkie ŁAŁ i cieszy się, że oglądał. Nie ma tak, że chce się przewijać, czy coś. Siedzisz, oglądasz i chcesz śledzić do końca to co się dzieje na ekranie.

Krótko, przed-rumuńsko POLECAM!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s