Pierwszy trailer Robocopa [2014] już jest!

Abstrahując od jakże prawdziwej grafiki powyżej- Jest już jest! Pojawił się oficjalny trailer nowego Robocopa. Let’s have a look shall we?

Film ma pojawić się na ekranach kin 7 lutego 2014. Reżyseruje go José Padilha, Możecie znać tego pana z filmu Elite Squad 2. Czego możemy się spodziewać po produkcji? Na pewno wielkiej ilości genialnych efektów specjalnych. Film będzie można zobaczyć w imaxie, co oznacza, że twórcy z pewnością wpakują w niego masę pieniędzy i techniki. 

Trochę niepewna jestem co do obsady. Wprawdzie okraszają go takie nazwiska jak Gary Oldman, Samuel L Jackson i Michael Keaton, jednak główna rola cybernetycznego policjanta została przyznana Joelowi Kinnamanowi – nie jestem pewna, czy to posunięcie wyjdzie produkcji na dobre. Joel znany jest z serialu The Killing. Fanom dużego ekranu może obił się o oczy w produkcjach takich Lola Versus, the Darkest Hour czy Dziewczyna z Tatuażem. I tutaj problem. Choć widziałam wszystkie trzy filmy, za Chiny ludowe i całą ich świetność nie wiem którą postać odgrywał. Co świadczy albo o jego przeźroczystej grze aktorskiej, albo mojej słabej pamięci. Módlmy się wspólnie o to drugie. 

O czym to będzie?

opis fabuły dla tych, co jeszcze nie wiedzą: Historia oficera policyjnego, zamieszkałego miasto Detorit, który został zamordowany tropiąc kryminalistów handlujących narkotykami. Nie pozostał on jednak martwy. Za sprawą korporacji OCP przywrócony do życia jako pół człowiek, pół maszyna staje się cyborgiem – oficerem prawa. (opis filmweb)

Spójrzmy jeszcze może na oryginalną postać, która zainspirowała remake:

Przydatne linki

oficjalna strona projektu
robocop wiki

Reklamy

2 thoughts on “Pierwszy trailer Robocopa [2014] już jest!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s