Cztery przesłania holywoodzkiego gwiazdora, które może nie zminiły amerykańskich małolat, ale może zmienią Ciebie.

ashton

Ależ mam dla Was dziś smakowity kąsek! Oczywiście trochę już odgrzewany, ale fajne to więc polecam. 

Ashton Kutcher w swojej tak zwanej holywoodzkiej karierze występował już w naprawdę gównianych produkcjach. Tak, mam tutaj na myśli brylanciki typu Stary, gdzie moja bryka, Co się zdarzyło w Las Vegas, czy też Amerykańskie Ciacho. Mimo wszystko jednak, starał się bardzo różnicować nieco swoją szalę szlamu, wybierając także produkcje bardziej godne podziwu (jak Patrol, czy Efekt Motyla). Amerykańskie małolaty cenią go jednak przede wszystkim za rolę w popularnym serialu Dwóch i Pół , gdzie gra ekscentrycznego milionera-lekkoducha. Dzięki swojemu doborowi ról, wygrał najwięcej nagród Teen Choice Awards w historii, za co z kolei otrzymał kolejną nagrodę – The Ultimate Teen Choice Award. [madness]

Wiecie co to Teen Choice Award? Ja nie miałam pojęcia, ale z tego co rzecze wikipedia to takie jakby oskary dla wszystkich możliwych kategorii rozrywek, przyznawane przez osoby w wieku 13-19… (#prestiż?). Naprawdę na warsztat brane są wszystkie możliwe rzeczy-od muzyki i filmu, po najlepszy uśmiech, czy ulubione social media (serio). Same nagrody mają postać desek surfingowych (bo to cool jest? nie wiem) 

No i Ashton otrzymał w tym roku to swoje Ultimate Teen Choice award, Poniważ zaszczyt to niemały, aktor odebrał sobie tę nagrodę ubrany jak to przystało na wydarzenie takiej klasy. I wiecie co? Zainspirowała mnie ta jego mowa przy odbieraniu ! Posłuchajcie tylko: 

Czy mowa Kutchera znajdzie odbiorców wśród rozkrzyczanych małolat na sali? Słysząc te krzyki i podniecnie na dźwięk słowa „sexy” zdecydowanie wątpię… Fajnie jednak, gdyby ta mowa była swoistym zakończeniem ery playboya i lekkoducha i rozpoczynała nowy etap w jego życiu. Słuchając jego słów odnoszę wrażenie, że to całkiem w porzo facet. 

Dla zainteresowanych, najważniejsze rzeczy, które Ashton chciał przekazać młodzieży amerykańskiej:

1) nie dajcie zmienić swojego imienia. Jeżeli pozwolicie na to raz, potem będzie bardzo trudno to odkręcić, a już odzwyczaić ludzi od tego- prawie niemożliwe. Jesteście kim jesteście i niech ludzie o tym wiedzą. [zgadzam się z nim w 100%… jako osoba reagująca na zupełnie inne imię niż w dowodzie osobistym, wiem co ma na myśli] 

2) okazje. Okazje często wyglądają jak ciężka praca. Okazje to tak naprawdę JEST ciężka praca. Trzeba umieć je znajdywać nawet w najmniej idealnych warunkach, trzeba włożyć wysiłek i dać z siebie wszystko i doceniać to co się ma i co można z tego zrobić. 

3) bycie bardzo mądrym to najbardziej seksowna rzecz na świecie. To i bycie życzliwym i hojnym. Te trzy cechy to składniki bycia naprawdę seksi. 

4) wszystko dookoła, zostało stworzone przez ludzi, którzy nie są wcale mądrzejsi niż Ty. Więc zbuduj sobie życie. Nie żyj sobie po prostu, ale zbuduj świat, w którym chcesz żyć. Buduj go codziennie. 

Damn Chris, I think you’ve changed me a little bit!

Reklamy

3 myśli w temacie “Cztery przesłania holywoodzkiego gwiazdora, które może nie zminiły amerykańskich małolat, ale może zmienią Ciebie.

  1. highlime pisze:

    Lubię, gdy piękni ludzie, mówią nam, zwykłym obywatelom, że też jesteśmy piękni. Jakoś tak od razu robi się cieplej na serduchu :D
    (‚Piękni’ w tym przypadku uogólnienie, każdy chyba wie o co mi chodzi. Mam nadzieję.)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s