Joseph Gordon-Levitt i Gary Oldman zachęcają do współpracy i kochania siebie mimo wszystko

turnip

Kojarzycie Josepha Gordona-Levitta? Ten zacny człowiek kina zapewne jest Wam znany z takich wspaniałych filmów jak 500 dni miłości, Incepcja, Mroczny Rycerz powstaje, czy ostatnio Don Jon. Jeżeli jakoś nie kojarzycie, niechaj wkleję Wam tutaj gigantyczną jego podobiznę (no dobra, częściowo robię to dla mojej własnej, samolubnej, estetycznej przyjemności):

joseph-gordon-levitt

Jakiś czas temu dowiedziałam się, że ten mądry i zacny człowiek postanowił otworzyć swoją własną firmę. Tak właśnie powstała HitRecord– genialna stronka, która zrzesza artystów różnego pokroju, do tworzenia wspólnych wspaniałości. Pomysł jest przezacny! Na czym to polega? Może napisałeś jakiś scenariusz. Albo wiersz? Może namalowałeś coś fajnego i chcesz to pokazać światu? Masz się czym pochwalić? Ogłoś swoje dzieło na stronce projektu. Ktoś inny posiada może zupełnie odmienny talent, który może wzbogacić Twój twór. Może skomponuje melodię pod Twój wiersz. A potem, może ktoś z świetną dykcją (jak np. Gary Oldman) może ZAINSCENIZUJE Twój wiersz. A ktoś inny zrobi do tego genialną animację. Dzięki kreatywnej współpracy, coś co było żartobliwym limerykiem może przekształcić się w genialną animację nagradzaną na festiwalach. Co więcej, HitRecord PŁACI twórcom za ich pomysły i aranżacje!

turnip3

Ten pomysł to dla mnie strzał w dziesiątkę- coś tak niesamowitego i dobrego, że pragnę by wszyscy o tym wiedzieli. Pomyślcie tylko- a gdyby tak żyć w świecie, w którym ludzie wspierają się wzajemnie i wspólnie tworzą Sztukę, Przygodę i Radość? Czy nie byłoby zjawiskowo gdyby każdy z nas wspierał każdego innego i gdyby z tego wszystkiego wychodziły piękne piękne rzeczy? Osobiście uwielbiam kolaboracje, wspólne projekty i po prostu współpracę. A co o tym sądzicie? Myślicie, że w dzisiejszych czasach stawianie na wzajemną pomoc ma szansę stać się modne? Czy możemy zrobić jakiś Polski odpowiednik takiej strony/ miejsca kolaboracji?

turnip4

Te zaskakujące grafiki powyżej znalazły się tutaj nie przypadkowo (no daaa:)) Pochodzą z filmu, który powstał w wyniku takiej właśnie artystycznej kolaboracji- ktoś napisał wiersz, ktoś inny muzykę, ktoś jeszcze inny zrobił animację, a na koniec wszystko pięknie zaaranżował Gary Oldman. Rozsiądźcie się więc wygodnie i z kawusią w fotelach i zapraszam do zobaczenia historii

O Człowieku, który miał Rzepę zamiast głowy.

Zachwyćmy się także morałem wiersza, z którym wszystkich Was wspaniali Czytelnicy pozostawiam:

Człowiek nie może być szczęśliwy i osiągać sukcesy, jeżeli wstydzi się swoich naturalnych dziwactw i właściwości. Nośmy je więc z uśmiechem na twarzy i dumą, by nie obrazić bogów i losu.

źródła obrazków:
Gary, i wszystkie malunki rzepogłowego- z youtubowego okienka
Piękny Joseph- http://latino-review.com

Reklamy

4 myśli w temacie “Joseph Gordon-Levitt i Gary Oldman zachęcają do współpracy i kochania siebie mimo wszystko

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s